Efektyvumo tyrimas

Palikti atsiliepimą
vitabiotics
Maloniai prašome palikti atsiliepimą apie WELLWOMAN poveikį jūsų savijautai.  Atsiliepimai

  kabutes

  Jau po 2 savaičių vartojimo pajutau rezultatus. Atsirado daug energijos (tai man buvo aktualiausia), nes visada būdavau mieguista, pasyvi. Žymiai pagerėjo savijauta menstruacijų metu, sumažėjo pilvo ir nugaros skausmai, nebepykina. Labai džiaugiuosi, kad teko išbandyti šį papildą, ir žinoma, vartosiu Wellwoman ir toliau. Ačiū

  Jolita
  kabutes

  WELLWOMAN vartoju jau ne vienerius metus. Dažniausiai kursą pradedu rudenį ir vartoju papildus visą žiemą. Manau, ne atsitiktinumas, kad turiu gerą imunitetą ir labai daug energijos. Už tai šiemet kaip ir kasmet dėkoju WELLWOMAN

  Indrė
  kabutes

  Po 3 mėnesių Wellwoman vartojimo, pastebimai pagerėjo plaukų ir odos būklė. Sumažėjo plaukų slinkimas, lūžinėjimas ir šie tapo kur kas sveikesni ir ne tokie sausi. Taip pat sumažėjo nuovargis, atsirado daugiau jėgų kasdienei veiklai, kur kas rečiau vargina galvos skausmas (buvo dažnas palydovas).

  Ačiū už galimybę susipažinti ir įvertinti Wellwoman

  Viktorija
  kabutes

  Esu patenkinta šių Vitabiotics vitaminų poveikiu. Jau žinau, kokius vitaminus ateityje naudosiu. Tik Wellwoman!!!

  Natalija
  kabutes

  Puikūs vitaminai, labai gerai, kad viskas vienoje kapsulėje ir užtenka gerti po vieną į dieną, tai labai patogu:)

  Dalia
  kabutes

  Po trijų mėnesių vartojimo Wellwoman papildą stipriai atsigavo plaukai ir nagai. Plaukai praktiškai nustojo slinkti, tapo žvilgantys, dingo sausumo pojūtis. Nagai nustojo sluoksniuotis, pavyko atsiauginti po ilgo laiko, atrodo sveikai. Labai džiaugiuosi!

  Rima
  kabutes

  Labai džiaugiuosi vitaminais, tikrai bendra savijauta labai pagerėjo. 🙂

  Dovilė
  kabutes

  Savijauta ženkliai pagerėjo. Atsigavo oda, nagai, ženkliai sumažėjo veido odos bėrimas, plaukai stipriai pradėjo augti

  Monika
  kabutes

  Atsirado daugiau energijos, plaukai nebe šiurkštūs, neslenka, nagai nelūžinėja. Džiaugiuosi, kad galėjau dalyvauti tyrime.

  Inga
  kabutes

  Esu labai patenkinta Wellwoman maisto papildu. Ryškiai sumažėjo plaukų slinkimas, nagų skilinėjimas, atsirado daugiau energijos. Rekomendavau šiuos papildus ir draugėms.

  Albina
  kabutes

  Su kiekvienu mėnesiu jaučiausi vis energingesnė, stipresnė. Dienos metu praėjo mieguistumas. PMS metu dingo pilvo ir nugaros skausmai, nuotaika tuo laikotarpiu pagerėjo.

  Dovilė
  kabutes

  Wellwoman vitaminai tai yra ko reikia moterims. Po 3 mėnesių vartojimo didžiausius skirtumus pajuto mano plaukai, ypač sumažėjo plaukų slinkimas. Sustiprėjo nagai. O ypatingai sumažėjo nuotaikų svyravimai

  Giedrė
  kabutes

  Pradėjusi vartoti Wellwoman vitaminus jau po savaitės pradėjau jausti savijautos pagerėjimą, atsirado daugiau jėgų, tapau gyvybingesnė, dingo mieguistumas ir labai pagerėjo miegas. O apie PMS simptomus visai pamiršau, išskyrus skysčių kaupimąsi, jis išliko. Labai džiaugiuosi su dalyvavusi šiame tyrime.

  Gintarė
  kabutes

  Jaučiuosi energingesnė, pagerėjo nagų ir plaukų būklė. Ačiū!

  Miglė
  kabutes

  Esu patenkinta tikrai vitaminais, energijos tikrai padaugejo. Malonu, kad vykdote tokias akcijas, leidžiate išbandyti ir atsirinkti vitaminus. Ir toliau noriu dalyvauti Jūsų organizuojamose akcijose.

  Solvita
  kabutes

  Ačiū už galimybę dalyvauti konkurse. Tris mėnesius vartodama Wellwoman vitaminus pastebėjau ryškų energijos padidėjimą, sumažėjusį nuovargį bei mieguistumą, tai pat kentėjau nuo streso ir plaukų slinkimo, matau, kad tai irgi pagerėjo, plaukai nustojo taip slinkti ir vis eina geryn. Oda spindi, visai nebesausėją. Toliau vartosiu šiuos vitaminus, dar kartą AČIŪ ! 🙂

  Monika
  kabutes

  Labai dėkoju, kad suteikėte galimybę sudalyvauti šioje akcijoje. Jaučiu visapusę naudą savo sveikatos pagerėjimui

  Rasvita
  kabutes

  Superiniai vitaminai!  Draugėms rekomenduoju, ne viena jau įsigijo ir džiaugiasi! Ačiū😘🌟

  Živilė
  kabutes

  Puikūs maisto papildai, energijos ir geros savijautos šaltinis

  Jekaterina
  kabutes

  Vartodama Wellwoman pradžiai pastebėjau pagerėjusią nagų būklę. Vartodama 3 mėn. odos būklė labai pagerėjo, oda tapo švytinti, taip pat nežymiai sumažėjo plaukų slinkimas.

  Laura
  kabutes

  Žymiai pagerėjo plaukų ir nagų būklė. Anksčiau labai slinko ir lūžinėjo plaukai, nagai buvo trapūs. Pagerėjo bendra savijauta, pradėjau gerai miegoti, nustojo varginti galvos skausmai, dėl ko anksčiau tikrai kentėjau. Jaučiuosi puikiai. Ačiū!

  Rita
  kabutes

  Rekomenduoju!

  Aistė
  kabutes

  Tikrai puikūs vitaminai, pastebimai pagerėjo savijauta, odos būklė. Dingo nuovargio jausmas, pagerėjo nuotaika

  Sandra
  kabutes

  Ačiū už suteiktą galimybę, kurios dėka atradau to, ko man tikrai reikėjo ir veiksminga man buvo. Supratau, kad ateityje, kai pasijausiu ne kaip, būtinai suvartosiu reikiamą kursą.

  Birutė
  kabutes

  Labai džiaugiuosi išbandžiusi šiuos vitaminus, nes savijauta prieš menstruacijas pagerėjo, energijos daugiau atsirado ir labai pagelbėjo mano plaukams

  Inga
  kabutes

  Likau labai patenkinta šiais vitaminais. Tikrai negalvojau, kad bus tokie veiksmingi, bet savijauta stipriai pasikeitė, kas vargino iki tol.

  Aušra
  kabutes

  Labai Jums AČIŪ 🙂 už WELLWOMAN vitaminus. Mano savijauta labai pagerėjo, visa tai pastebėjo ir mano kolegės. Šiuos vitaminus pirkau švenčių proga ir apdovanojau savo drauges. Jos, kaip ir aš likome labai patenkintos.

  Linkiu Jums dar ilgai gyvuoti ir savo nuostabiais WELLWOMAN vitaminais mus džiuginti.

  Pagarbiai,

  Jolita
  kabutes

  Likau maloniai nustebinta vitaminų poveikiu.

  Erika
  kabutes

  Vitaminai suteikė daugiau energijos, šiek tiek padėjo sustabdyti plaukų slinkimą bei nagų lūžinėjimą

  Agnė
  kabutes

  Vartojant Wellwoman vitaminus stipriai pagerėjo plaukų būklė. Plaukai įgavo žvilgesio. Pamažėjo odos bėrimas, mažesnis nuovargio jausmas. Per menstruacijas sumažėjo skausmas, pilvo pūtimas. Tikrai visos savijautos pagerėjimas.

  Simona
  kabutes

  Nuotaika pagerėjo po 3 savaičių vartojant Wellwoman vitaminus! Labai didelį pliusą dedu, kad sudėtyje yra nakvišų ir agurklių aliejai (nuo seno jis yra vadinama grožio aliejumi!), kurie padeda egzemos pažeistai odai ir aknei. Taip pat palengvėjo PMS simptomai, nesijautė sunkumo pilve ir kitų susijusių skausmų.

  Rūta
  kabutes

  Naudojant vitaminus pagerėjo miego ciklas ir nesijausdavau pavargusi. Dėkoju

  Justina
  kabutes

  Ačiū. Man labai patinka šie vitaminai. Pavartojus ilgesnį laiką jaučiu daugiau energijos, pasitaisė plaukų būklė, geriau miegu, atsirado didesnė koncentracija.

  Kristina
  kabutes

  Labai geri vitaminai be jokių šalutinių poveikių. Rezultatai ypač pastebimi energijos kiekio padėjimui, atminties bei nuotaikos pagerėjimui.

  Darja
  kabutes

  Labai sustiprėjo nagai ir plaukai 🙂 Tikrai rekomenduoja ir kitoms naudoti šiuos vitaminus

  Eglė
  kabutes

  Vitaminai patiko. Kartosiu kursą vėliau. Ačiū

  Monika
  kabutes

  Vitaminus vartojau 3 mėnesius, labai patiko, labai džiaugiuosi, nes vidinė savijauta labai stipriai pagerėjo, sutvirtėjo nagai ir plaukai nustojo kuokštais slinkti! Super, rekomenduoju 100%!!!

   

  Dalia
  kabutes

  Šie vitaminai man tikrai patiko. Pavartojus juos tris mėnesius labai stipriai sumažėjo priešmenstruacinio periodo simptomai, jie pasidarė labai švelnūs -nežymūs. Pagerėjo ir savijauta. Nuotaikų kaita žymiai susilpnėjo – dabar aš visada geros nuotaikos 😊

  Turiu ilgus plaukus. Tai pastebėjau, kad ir jie ėmė mažiau slinkti .

  Labai Jums esu dėkinga už šitą trijų mėnesių vitaminų kursą, tai labai gera patirtis ir nauda mano organizmui. Ačiū😘

  Lina
  kabutes

  Gyvenime atsirado veiksmas 🙂 Nebereikėjo savęs už pakarpos tempti atlikti kokius nors darbus. Daugiau energijos, daugiau įvykių!

  Leta
  kabutes

  Artėjant šaltajam sezonui ypač būtina stiprinti imunitetą, o tam labai padėjo WELLWOMAN vitaminai. Nuosekliai naudojant juos pagerėjo savijauta, nes dienos pabaigoje  jaučiau mažesnį nuovargį, atsirado daugiau energijos. O ypač džiugino pagerėjusi veido odos išvaizda.

  Irma
  kabutes

  Bendrai palaikau sveikatą vitaminais, sportu bei sveika mityba. Nežinau, kiek prisidėjo šie vitaminai, bet tikrai jaučiuosi energingesnė

  Gintarė
  kabutes

  Wellwoman poveikis mane maloniai nustebino. Žiemą nuolat kankindavo bloga nuotaika, dirglumas, o šiemet dar ir tokia įtempta padėtis dėl covid pandemijos, tačiau Wellwoman dėka šis laikotarpis tapo savotišku atradimu. Jaučiausi pakilios nuotaikos, neįprastai rami, kupina energijos, jėgų ir idėjų.

  Po trijų mėnesių Wellwoman vartojimo taip pat pastebėjau teigiamą poveikį plaukų ir nagų augimo greičiui, tai mane ypač pradžiugino. Tiesa, palengvėjo ir anksčiau kankinę PMS simptomai, o pačios menstruacijos tapo nebe tokios skausmingos ir savijauta jų metu buvo žymiai geresnė, galėdavau leistis net į kelių kilometrų pasivaikščiojimus, kas anksčiau būtų vargiai įmanoma net ir vartojant vaistus nuo skausmo. Trečiąjį Wellwoman vartojimo mėnesį menstruacijų metu vaistų nuo skausmo net neprireikė. Tad tikrai planuoju šį maisto papildą vartoti ir toliau, galbūt sulauksiu dar daugiau teigiamų pokyčių.

  Ačiū už galimybę dalyvauti šiame tyrime ir pagerinti savo savijautą bei sveikatą, tikrai likau maloniai nustebinta rezultatais

  Reda
  kabutes

  Puikūs vitaminai. Labiausiai pajutau poveikį, kalbant apie PMS simptomus. Ciklas tapo vėl reguliarus, jokių sunkių PMS sindromų, tokių kaip pilvo pūtimas ar pykinimas, ar juolab, pilvo skausmas. Po trijų mėnesių šių vitaminų vartojimo pamiršau ką reiškia veido spuogeliai, atsirandantys artėjant moteriškoms dienoms. Oda tapo akivaizdžiai gražesnė. Plaukams, nagams nepastebėjau didesnio poveikio, bet būtent gražesnei odai ir hormonų sureguliavimui šie vitaminai turėjo labai daug įtakos.

  Gintarė
  kabutes

  Sveiki. Vitaminai labai tiko man! Jie kelia apetitą ir aš priaugau svorio. To aš ir norėjau. Dingo akių paburkimas ir pajuodę paakiai. Plaukai auga labai greitai. Dingo jų slinkimas. Anksčiau užkimšdavau vonią, dabar to nebėra.

  Praėjo nuovargis ir nerimas. Nebekankina klimakso sindromai, tokie kaip prakaitavimas, nerimas ir t.t. Rekomenduoju!

  Rasa
  kabutes

  Netikėjau, kad paprasti vitaminai gali turėti ženklų poveikį savijautai! Labai džiaugiuosi, kad dalyvauju programoje!

  Jūratė
  kabutes

  Labai nustebino, jog vartojus vos pora mėnesių stipriai sumažėjo plaukų slinkimas ir veido odos sausumas. Manau jog vitaminai man padėjo palaikyti energiją ir sumažinti nuovargį, visą darbo dieną jaučiuosi produktyvi. Bendrai esu labai patenkinta šių vitaminų poveikiu.

  Agnė
  kabutes

  Kadangi ne pirmą sykį geriu šiuos vitaminus, tai akivaizdžiai pagerėjo kraujo rodikliai. Visuomet trūkdavo geležies, o geriant šiuos vitaminus dėl to problemų nebuvo.

  Deimantė
  kabutes

  Wellwoman produktus tikrai rekomenduočiau draugėms ir kolegėms. Pirmuosius teigiamus pokyčius pastebėjau suvartojus 1-1,5 pakuotės. Sustiprėjo nagai, dingo dirglumas, mieguistumas. Suvartojus 2,5 pakuotės pagerėjo bendra savijauta, nagai tapo dar stipresni, lygesni, labai greitai auga. Plaukai dar sausi ir slenka, bet žiemos periodu taip būna kasmet, tačiau pavartojus Wellwoman produktus plaukai auga pastebimai greičiau, neišplonėjo ir tuo labai patenkinta. Labai vertinu nakvišų aliejų, tai labai svarbi papildų sudedamoji dalis, kuri reikalinga bet kokio amžiaus moterims. Dėkoju, kad suteikėte galimybę būti sveikai ir energingai, bei pasijausti gražesne. Sėkmės!

  Daiva
  kabutes

  Paskutiniu metu jausdavausi pavargusi, dirgli, viskas erzino, nesusikaupdavau, dieną jausdavau mieguistumą, galvos skausmą, teko susimąstyti kai aplinkiniai pastebėjo ir išblyškusią veido oda… Netikėtai į mano rankas  pakliuvo nuostabioji dėžutė WELLWOMAN😍 sąžiningai pavartojus 3 mėn.  pajutau kaip nuovargis praėjo, plaukai tapo stipresni ir žvilgantys, nagai stipresni, ne lūžinėja, sumažėjo plaukų slinkimas, mieguistumo nebejaučiu, o energija oho kaip padidėjo, AČIŪ ir rekomenduoju❤️❤️❤️

  Inesa
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.